MODESTA sklo-keramická ochrana laku

keramicka ochrana modesta

LAK CHRÁNENÍ ŠPIČKOVÝMI JAPONSKÝMI PRODUKTAMI MODESTA

Modesta je najexkluzívnejšia značka produktov pre ochranu lakov vozidiel na svete. Japonské produkty Modesta vytvárajú tvrdý a vysoko odolný povlak podobný sklu zložený z najkvalitnejšieho kremíka. Táto merateľná vrstva je o mnoho tvrdšia ako je lak a tým ho ochráni pred všetkými negatívnymi vplyvmi prostredia ako sú poškrabanie alebo nárazy kamienkov. Modesta vytvára jedinečný samočistiaci efekt a silnú hydrofóbnosť, lak tým bude výrazne čistejší a tým sa znížia nároky na jeho údržbu. Získajte unikátny sklovitý lesk a vysoký kontrast farby, to všetko na dobu 10 rokov.
keramicka ochrana modesta

PREČO CHRÁNIŤ LAK PRODUKTAMI MODESTA

Bez akejkoľvek ochrany pôsobia mechanické poškodenia, kontaminácia, UV žiarenie či oxidácia negatívne na lak Vášho vozidla. Životnosť laku sa tým výrazne znižuje a jeho pekný vzhlad sa stráca poškrabaním a vyblednutím. Aplikáciou produktov japonskej značky Modesta týmto vplyvom zabránite na 100 percent.
keramicka ochrana modesta
Produkty Modesta boli vyvinuté poprednými japonskými vedcami a na vozidlá sú aplikované iba prísne vyberanými detailermi vyznačujúcimi sa vysokou profesionalitou a vynikajúcou reputáciou. Sklokeramická ochrana značky Modesta sa aplikuje priamo na novú alebo na preleštenú a upné zrenovovanú karosériu.
keramicka ochrana modesta
Investujte do patričnej ochrany laku Vášho vozidla a urobte si tým veľkú radosť. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poskytneme všetky informácie o aplikácií o výhodách sklo-keramickej ochrany značky Modesta.

Modesta BC-03

Modesta BC-03 Pure Glass Coating

Extrémne tvrdý a odolný ochranný povlak odrážajúci svetlo so špecifickými vlnovými dĺžkami, vďaka čomu Vášmu vozidlu dodá jedinečný lesk. Ponúka vynikajúcu ochranu pred poškriabaním.

Modesta BC-04

Modesta BC-04 Nano-Titanium Glass Coating

Na laku vytvorí extra hlboký lesk a jedinečné odrazy. Tvrdá ochranná vrstva povlaku ponúka vynikajúcu ochranu pred poškriabaním a mechanickým opotrebovaním laku.

Modesta BC-05

Modesta BC-05 Advanced Water-repellent Glass Coating

Ochranný povlak z tekutého skla založený na technológii trojdimenzionálnych molekulárnych štruktúr. Na laku vytvorí trvalý a vysoko odolný číry sklenený povlak.

Modesta BC-06

Modesta BC-06 Heat Resistant Hard Glass Coating for Wheels&Body

Povlak z tekutého skla s veľmi tesnou molekulárnou štruktúrou. Vytvára vrstvu s dlhotrvajúcou ochranou proti teplotám až do 1300 °C. Vhodný na ochranu diskov kolies pred horúcim brzdovým prachom. Je silne hydrofóbny vďaka čomu sú kolesá podstatne menej znečistené a ich umývanie je o mnoho jednoduchšie.

APLIKÁCIA SKLO-KERAMICKEJ OCHRANY MODESTA ZAHŔŇA:

  • kompletnú dekontamináciu karosérie vozidla teda odstránenie nečistôt, asfaltu a chemikálií
  • v prípade potreby kompletnú renováciu laku preleštením teda odstránenie všetkých mechanických poškodení ako sú škrabance a hologramy
  • aplikáciu sklo-keramickej ochrany Modesta na všetky lakované diely karosérie vrátane svetlometov, podľa požadavky aj diskov
  • aplikáciu prípravkov značky Modesta na zvýraznenie efektu sklo-keramickej ochrany ako je hydrofóbnosť, lesk a kontrast

MERANIE HRÚBKY SKLO-KERAMICKEJ OCHRANY MODESTA

Bez preleštenia a bez aplikácie sklo-keramickej ochrany Modesta

Po renovácii laku leštením

Po aplikovaní jednej vrstvy sklo-keramickej ochrany BC-03.

Po aplikovaní druhej vrstvy sklo-keramickej ochrany BC-05.

 

Ukážka hydrofóbnych vlastností sklo-keramickéj ochrany Modesta

 

Odolnosť sklo-keramickéj ochrany Modesta voči kyselinám

Galéria prác TU