MODESTAsklo-keramická ochrana laku

ČO JE TO MODESTA

Modesta je najexkluzívnejšia značka produktov pre ochranu lakov vozidiel na svete. Japonské produkty Modesta vytvárajú tvrdý a vysoko odolný povlak podobný sklu zložený z najkvalitnejšieho kremíka. Táto merateľná vrstva je o mnoho tvrdšia ako je lak a tým ho ochráni pred všetkými negatívnymi vplyvmi prostredia ako sú poškrabanie alebo do istej miery aj nárazy kamienkov. Modesta vytvára jedinečný samočistiaci efekt a silnú hydrofóbnosť, lak tým bude výrazne čistejší a tým sa znížia nároky na jeho údržbu. Získajte unikátny sklovitý lesk a vysoký kontrast farby, to všetko na dobu 10 rokov.

ŠPIČKOVÉ JAPONSKÉ PRODUKTY MODESTA

Nano-Titanium Glass Coating

Nová formula povrchovej vrstvy, ktorá kombinuje najlepšie výhody pôvodných Pure Liquid Glass náterov a najvyššej kvality nano titánu. Táto kombinácia vytvára hlbší lesk a lepšie odlesky na laku. Výrazne predĺžený pracovný čas tiež umožňuje jednoduchšiu a bezpečnejšiu aplikáciu.

Hi-PHPS Coating

BC-09 vytvára vysoko odolnú hydrofilnú vrstvu špeciálnych molekúl polysilazánu, ktoré dokážu chrániť lak pred kontamináciou a nečistotami a poskytujú zlepšenú odolnosť proti poškriabaniu.

Glass Coating for Matte Surfaces

BC-M je náter spoločnosti Modesta navrhnutý špeciálne pre matné povrchy. BC-M ponúka rovnakú úroveň extrémnej keramickej ochrany ako ich ostatné ponuky, ale bez hĺbky a lesku, môže pri správnej údržbe vydržať až 10 rokov.

Modesta Leather Protection System

Systém ochrany kože Modesta poskytuje výnimočnú ochranu všetkým koženým povrchom v interiéroch motorových vozidiel. Tento dvojzložkový systém je jediný na trhu, ktorý chráni vzácne povrchy pred oboma – preniknutím tekutín a nečistôt, ako aj pred oderom.

PREČO CHRÁNIŤ LAK PRODUKTAMI MODESTA

Bez akejkoľvek ochrany pôsobia mechanické poškodenia, kontaminácia, UV žiarenie či oxidácia negatívne na lak Vášho vozidla. Životnosť laku sa tým výrazne znižuje a jeho pekný vzhlad sa stráca poškrabaním a vyblednutím. Aplikáciou produktov japonskej značky Modesta týmto vplyvom zabránite na 100 percent.

Produkty Modesta boli vyvinuté japonskými vedcami a na vozidlá sú aplikované iba prísne vyberanými detailermi vyznačujúcimi sa vysokou profesionalitou a vynikajúcou reputáciou. Sklokeramická ochrana značky Modesta sa aplikuje priamo na novú alebo na preleštenú a úplne zrenovovanú karosériu.

APLIKÁCIA SKLO-KERAMICKEJ OCHRANY MODESTA ZAHŔŇA:

  • kompletnú dekontamináciu karosérie vozidla teda odstránenie nečistôt, asfaltu a chemikálií
  • v prípade potreby kompletnú renováciu laku preleštením teda odstránenie všetkých mechanických poškodení ako sú škrabance a hologramy
  • aplikáciu sklokeramickej ochrany Modesta na všetky lakované diely karosérie vrátane svetlometov, podľa požiadavky aj diskov
  • aplikáciu prípravkov značky Modesta na zvýraznenie efektu sklokeramickej ochrany ako je hydrofóbnosť, lesk a kontrast

MERANIE HRÚBKY SKLO-KERAMICKEJ OCHRANY MODESTA

Pred preleštením laku
Po preleštení laku
Po aplikovaní jednej vrstvy sklo-keramickej ochrany BC-03
Po aplikovaní druhej vrstvy sklo-keramickej ochrany BC-05.

Naši partneri

Search